Александър Сухоруков - професионален плувец

Александър Сухоруков - професионален плувец, който по време на кариерата си е участвал в Олимпийските игри и Световното първенство. Той измина дълъг път от неизвестен спортист от Ухта до световните спортни звезди.

Започнете спортни начин

Александър Сухоруков е роден 22 Февруари 1988 в град Ухта. За да го води от детството свикнали мама. Това е благодарение на нея Сухоруков обичаше толкова много вода. Майка му работи с деца в град Ухта басейн. От ранна възраст момчето започва да ходи на спортни клубове и мечтал за бъдещето, за да стане известен професионален спортист. Един ден той решава да се пробва в басейн и аз станах се интересува от този спорт.

Първата му победа в този спорт, той печели в 5 години. 25-метров щафета млад Александър не беше равен. След тази победа, той най-накрая се отказа от борбата и плуване. Това плувец учил с изключителен треньор плуване Фьодоров.

В училище, Александър учи добре. Благодарение на добрата памет на това в един кратък период от време, може да се научи уроците и да се обучават. След известно време, Александър Сухоруков беше най-обучен плувец в неговото училище. Талантът му беше отбелязано от много специалисти в този спорт. Всички проведени конкурси младши Александър спечелиха награди.

Състезателят има отличен спринт идиот, за да плуват къси разстояния. В 13 години, този обещаващ плувец получи първия чин и стана кандидат за майстор на спорта.

Professional кариера

През 2004 г. Александър Сухоруков става член на националния отбор на екипа по плуване. След този случай, той започва дълъг и успешен собствен път в международните турнири. Но Александър отне известно време, за да достигнат нивото свят. Само през 2008 г., той научил, че такава слава и любов на феновете. Тази година той участва в Европейското първенство. Има спечели сребърен медал. И на световното първенство, той спечели златни медали в 4x100 реле състезанието.

Сухоруков е важен член на плувците на отбора по време на Олимпийските игри в Пекин. В 4x200 реле състезанието, нашият екип е бил близо до играта на златен медал, но в крайна сметка изпусна победата и стана сребърна медалистка.

Успехът в международни турнири през 2010 г.

Александър Сухоруков през 2010 г., на националния отбор спечели златен медал на Европейското първенство. Нашият екип в 4x100 м реле, 4x200 м свободен стил не е имал конкуренти.

След този успех, Александър отиде на Световното първенство, което се проведе в Дубай. Там отново, нашият екип спечели златен медал в 4x200 м реле, уверено да бие всички известния конкурса. В допълнение, с екип от руски отбор постави световен рекорд.

Участие в руските състезания, Сухоруков три създаден национален рекорд и 5 пъти шампион на вътрешния турнира. Шампионат на града, който плувец спечели 21 пъти.

Личен живот

На личния живот на Александър Сухоруков, че не е бил известен до 2013 г.. Тази година на легендарния руски плувец се срещна с не по-малко известната гимнастичка Маргарита Мамун. След проучване Маргарита Мамун и Александър Сухоруков се опита като по-дълго време може да се извърши с друг в паузите между състезания. Заедно те прекарват празници и се поддържат във форма. След три романа Сухоруков направих Мамун предлагаме в олимпийския бал. Маргарита Мамун и Александър Сухоруков в момента е един от най-популярните двойки в този спорт. За връзката на тези популярни спортисти гледате фенове от цял ​​свят, а те са много в подкрепа на любимците си.

спортна награди

За голям брой победи в престижни международни конкурси Александър Сухоруков получава титлата Заслужил майстор на спорта на Русия. След успеха на Олимпиадата в Пекин, спортистът е награден с орден "За заслуги към Отечествения, 2-ри степен." А в края на Универсиадата в Казан, Александър е получила сертификат за признателност от президента на страната. На този Универсиада, той печели злато в двете релета.

В известния плувец много разкривайки биография. Александър Сухоруков извървя дълъг път по пътя към световна слава. Сега той е един от най-известните руски плувци в историята. В дома, Александър Сухоруков е истинска легенда. Младите спортисти винаги го поставят като пример.