Фигурист Анна Анна Pogorilaya: кариера и личен живот

Анна Анна Pogorilaya - известен руски фигурист-сингъла кънкьор, който показа високи спортни резултати в олимпийски цикъл 2014-2018 GG. Въпреки факта, че Анна Pogorilaya не успя да се класира за олимпийските игри в Пхьончхан, феновете помнят спортист изразителен пързаляне и добри резултати.

детството и носител при юноши

Анна Pogorilaya е роден 10-ти април 1998 в Москва. В продължение на четири години, аз започнах пързаляне. На вътрешните състезания, направени за да привлече вниманието през 2009 г., като спечели сребърен медал на руския шампионат в своята възрастова категория.

В последния си сезон, преди да преминат към нивото на възрастен, Анна ясно се обяви в международната арена: тя е в състояние да вземе бронзов медал на финала на Гран При на Джуниър и световното първенство за юноши, както и да получите в топ пет в първенството на Русия.

На втория световното първенство за юноши Анна Pogorilaya само за нейните приятели в отбора - още по-млад и обещаващ Радионова Елена и Юлия Липницкая. В интервю след валцуване Анна отбеляза огромен конкуренция между odinochnits момичета в Русия. Тя призна, че се стигне до Световната купа се счита за успех.

Въпреки успеха си, първият възрастен сезон пада на олимпийската година, кънкьор беше в сянката на Юлия Липницкая, който започва на предстоящия прехода от младши за възрастен.

сезона 2013-2014

Сезон 2013-2014 беше за руския фигуристът Анна Анна Pogorilaya двойно отговорен. След първите успешни изпълнения на спортисти в конкурси сред жените фенове и пресата започна сериозно да обсъдят възможността за нейното получаване на Олимпийските игри в Сочи. Анна се подчертава в общуването с журналисти, че неговата цел - да покаже на всеки стартиране добро каране като основни експертите ефектът му предоставят Sotnikova и Tuktamysheva Lipnitsky. Ситуацията се усложнява от факта, че Русия има само две квоти за участие в Олимпийските игри от трите възможни.

През първата половина на сезона, Анна се е класирал на крайния Гран При и е запазил статута си като претенденти за Олимпийските игри.

В първенството на Русия, където борбата за участие в основната началото на четири години, спортистът не е в състояние да се справят с нервите и да се покаже най-добрия си представяне. Отне само петото място и на трето място сред възрастни съперници.

След като пропусна Олимпийските игри, Анна завърши сезона с четвърто място на Световното първенство.

сезона 2014-2015

Posleolimpiysky сезон Анна отново започна с достойнство, е в състояние да достигне до финала на поредицата Grand Prix. Но, както и през предходната година, не спортист се класира за финалната подиума, забележимо загуба на руснаците Елена и Елизавета Tuktamysheva Радионова и американски Ашли Вагнер.

Анна Pogorilaya запомнен от публиката като силен, но нестабилен спортист.

Реч на руския шампионат се превърна в един от най-уверени за сезона, в резултат на което тя се превръща в страна на европейските и световните първенства през 2015.

В Европа Анна спечели бронзов медал, а не да губи на всеки, с изключение на двама руски спортисти, но прилична производителност в нараняването на Световното първенство предотвратено, а като резултат, грешки в програмите.

След неуспеха на Анна увери феновете, че няма да се откаже и да работят върху стабилността и техническата сложност на кънки.

сезона 2015-2016

Анна Анна Pogorilaya началото на 2015-2016 сезон толкова зле. След първата победа в малък турнир в Мордовия, последвано от намаляване на резултата. Включително един от етапите на Grand Prix Ана е по-ниска, отколкото жените спортисти, очевидно са по-ниско към нея в клас и умения, като Алена Леонова и Ли Zijun.

Като се има предвид високото ниво на конкуренция в националния отбор на кънкьор почти загуби Надявам се да участват в главното събитие на годината. Неочаквано за мнозина, че е възможно да се покаже при избора на своя максимум. Тя не само влезе в националния отбор, но също така повтори най-добрия си резултат в Руската шампионата, завърши трети.

Анна Pogorilaya след валцуване се отбележи, че тя е в състояние да караш за удоволствие и за да представи програмата в почти перфектно състояние.

Трите най-добри кънкьор Русия отново поема всички подиума на Европейското първенство. По това време, както в предишния квалификационен старт, Анна стана третият след Евгения Медведева и Елена Радионова.

Най-доброто в кариерата на спортно постижение Анна Анна Pogorilaya показани два месеца по-късно. Тя спечели бронзов медал на Световното първенство в Бостън, губейки Медведев говори у дома, Ашли Вагнер, но в навечерието на номинално втората кънкьор на неговия отбор радио новини.

Пред журналисти за своите емоции за успеха на Анна Анна Pogorilaya нарича този резултат ", просто фантастично".

сезона 2016-2017, травма

Поредица от големи успехи продължава и през следващия сезон, Анна спечели и двете Голямата награда, в които е участвал, и най-накрая успя да бъде с бронз в последния подиума. Включването на кънкьор в отбора за Европейското първенство и света никой не се съмняваше. В Европа Анна Pogorilaya надмина най-добрия си резултат. Тя спечели сребърен медал, губейки само абсолютно стабилна Медведева, и за първи път отидох на Световното първенство по футбол като втори кънкьор Русия.

Въпреки това, на световното първенство в Хелзинки, руски фигурист Анна Анна Pogorilaya издаден бедствие за атлетите от неговото ниво на представяне в свободната програма и през финалната маса взеха само 13-то място.

След провала на голяма спортист се сблъскват с наранявания и само веднъж се появи на голям старт, на сцената на Голямата награда, което показва, че не е най-добрият резултат. След турнира, Анна обяви намерението си да сериозно да се грижи за вашето здраве.